VIRTUALI ISTORIJOS VIKTORINA „ŠIMTMEČIO TAKU“

Nors siautėjanti pandemija apribojo galimybes organizuoti renginius ar minėti svarbias  bendruomenės sukaktis gyvai,  šventinis vyksmas netrukdomai persikėlė į virtualią erdvę. Artėjant mokyklos 105-ajam gimtadieniui, istorijos mokytojas ekspertas Antanas Meištas pakvietė mokinius dalyvauti  istorinėje viktorinoje nuotoliniu būdu. Dalyviai turėjo atsakyti į 12 klausimų, susijusių su progimnazijos istorija, jos gimtadieniu. Surinkusių daugiausiai taškų laukė dešimtukai, padėkos raštai bei knygos dovanų. Iš  beveik 100 dalyvių, daugiausiai  taškų surinko  šie mokiniai: Brigita L. (8m), Ūla G. (7m), Skaistė P., Gabrielė M., Gabrielius L. (7m1), Dovilė U., Kajus B. (5K).

Pasirodo, jog turime nemažai progimanzijos istorijos žinovų įvairiose amžiaus grupėse! Sveikiname nugalėtojus, dėkojame dalyviams bei linkime visiems sėkmės ateities viktorinose!

Istorijos mokytojas Antanas Meištas