SVEIKINIMAI MOKYKLAI 105-ojo GIMTADIENIO PROGA

Spalio 9 d. mūsų progimnazija minėjo 105-erių metų gimtadienį. Tiek pradinukai,  tiek vyresnių klasių mokiniai pamokų metu, neformalaus ugdymo užsiėmimų metu minėjo šią gražią sukaktį.

MOKYKLĄ SVEIKINO IR ŠILČIAUSIUS LINKĖJIMUS SIUNTĖ...

Pirmų klasių mokiniai savo mažomis rankelėmis iškarpė 105 balionus, skirtus mokyklai  (mokytojos A. Neverauskienė, A. Bobelienė, R.Duogytė).

Antrokai gamino atvirukus naudodami spalvotą smėlį, taip pat darė plakatus, gamino  sveikinimo gėlę (mokytojos J.Montvidienė, J.Skurkienė, G.Liutkevičienė, V.Orlienė).

Trečiokai liejo akvarelę, pasitelkdami savo fantaziją piešė sveikinimo atvirukus, rašė sveikinimus, linkėjimus  mokyklai, iš medžių lapų dėliojo paveikslėlius, naudodami IT įrankį kūrė dėliones (mokytojos D.Navakienė,  R.Jagminė, J.Šimkienė, A.Marcinkevičiūtė).

Ketvirtokai rengė pranešimus apie mūsų mokykloje dirbusius garsius ir Lietuvai  svarbius žmones – J.Basanavičių, A.Smetoną, A.Stulginskį (mokytojos G.Ulevičiūtė, I.Lutcienė, N.Kisielienė).

Matematikos būrelio nariai mokyklos kieme kreidelėmis piešė 105 geometrines figūras (R.Duogytė).

8 klasių mokiniai rašė laiškus mokyklai (mokytojos A.Undzėnienė, L.Paulauskienė).

7 klasių mokiniai aplankė Anykščiuose esantį Antano Vienuolio muziejų (L.Paulauskienė, A.Vernickaitė).

Aštuntokai per technologijų pamokas kepė sausainius (mokytojos J.Žaliaduonienė, J.Vapsvienė, A.Vaidžiulienė).

5-8 klasių mokiniai  dalyvavo istorijos pamokose, skirtose  įsimintiniausioms progimnazijos akimirkoms, o taip pat rungėsi skaitmeninėje viktorinoje „Šimtmečio taku“.  Tarp beveik 100 viktorinos dalyvių net septyni surinko maksimalų balų skaičių, o ir kiti galėjo pasidžiaugti neprastu žinių bagažu (mokytojas A.Meištas).

Veiklų, skirtų progimnazijos 105-erių metų paminėjimui, tikrai netrūko. Džiaugiamės, kad mokomės ir dirbame garbingą praeitį turinčioje mokykloje!

Progimnazijos metodinė taryba

LAIŠKAI MOKYKLAI