INTEGRUOTA ANGLŲ KALBOS IR ISTORIJOS PAMOKA VILNIAUS SENAMIESTYJE

Ar teko Jums grožėtis rudens nutviekstu Vilniumi iš aukštai, klausytis įdomių sakmių ir padavimų apie mūsų sostinę, pildyti suktą planą anglų kalba „Historical Landmarks in Vilnius“? Tikriausiai, ne.

Spalio 9 d. 6K klasės mokiniai, lydimi anglų k. mokytojų Laimos Embrasienės ir Gitanos Karsokienės, mokyklinę klasę iškeitė į netradicinę anglų kalbos - istorijos pamoką dviaukščiu autobusu po rudenėjantį Vilnių. Pamokos metu, klausantis audiopasakojimo, mokiniai įdėmiai stebėjo istorines Vilniaus vietas, jas sąžiningai eilės tvarka žymėjo iš anksto paruoštame plane anglų kalba. Smalsiai dairėsi po gerai žinomas ir mažiau pažįstamas gatves. Ir ko tik tame Vilniuje nėra! Šeštokai surado ne tik paminklą gerajam Daktarui, bet ir Dž. Vašingtono aikštę miesto centre.

Netradicinė pamoka greičiausiai taps tradicine, nes geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti.

Anglų kalbos mokytojos Laima ir Gitana