INTEGRUOTA ANGLŲ KALBOS IR GEOGRAFIJOS PAMOKA

Spalio 8 dieną 4e klasės mokiniai turėjo neįprastą integruotą anglų kalbos ir geografijos (pasaulio pažinimo) pamoką apie įvairias šalis, tautybes bei žemynus (mokytojos E. Ačienė ir A. Galatiltienė). Pamokoje mokiniai ne tik įtvirtino, bet ir praturtino savo žinias, turėjo galimybę remtis savo asmenine patirtimi, išmoko parodyti valstybes ir kontinentus žemėlapyje, atpažinti skirtingas šalių vėliavas, išvardinti savo gimtojo krašto kaimynines valstybes, dainuoti anglišką dainą „Where are you from?“ („Iš kur Tu esi?“). Netradicinės ugdymo(si) formos bei aktyvūs mokymo(si) metodai paskatino ketvirtokus tyrinėti žemės rutulį, atrasti nepažintus dalykus, patirti teigiamas emocijas ir suvokti, kad planetoje gyvename ne vieni, tad turime gerbti ir saugoti vienas kitą.

E. Ačienė , A. Galatiltienė