PAVOJAI INTERNETE

Bandydami užbėgti įvykiams už akių, rugsėjo 28 d. į mokyklą pasikvietėme Vilniaus miesto III PK bendruomenės pareigūnus Nijolę Mikėnienę ir Justiną Rainį, kad jie daugiau papasakotų, kokie pavojai gali netikėtai mus užklupti internete. Visi ketvirtokai ir jų mokytojos: Gitana Ulevičiūtė, Vidmanta Rušėnienė, Nijolė Kisielienė, Milda Baniulienė bei Ilona Liudmila Lutcienė klausė paskaitos apie internetines patyčias, internetinius sukčius ir, žinoma, sužinojo, ką reikia daryti, jei pradeda skambinti nežinomi numeriai.

Po paskaitėlių visi mokiniai labai noriai fotografavosi ir uždavinėjo klausimus pareigūnams.

Parengė: socialinė pedagogė Agnė Vernickaitė