INTERAKTYVUS SPEKTAKLIS „ČIPOLINAS“

Rugsėjo 17, 18 dienomis 2a klasės mokiniai (mokytoja J. Montvidienė) ir 2c klasės mokiniai (mokytoja G.Liutkevičienė) dalyvavo Lėlės teatro spektaklyje „Čipolinas“ pagal Gianį Rodarį. Šis spektaklis – tai kovos už teisybę istorija, nesutilpusi į vieną teatro sceną ir nusidriekusi per skirtingas teatro erdves.

Interaktyviame spektaklyje kartu su svogūnėliu Čipolinu ir kitomis daržovėmis vaikai ieškojo kelio į laisvę, nesuvaržytą gyvenimą, kovojo prieš senjorą Pomidorą. Mokiniai pabuvojo ir Čipolino namuose, ir Žirnio požeminėje slėptuvėje, ir Pomidoro kalėjime. Mokiniai maištavo, reikalavo teisybės Čipolinui.

Anot spektaklio režisieriaus Šarūno Datenio,  „šiuo spektakliu norime paskatinti vaikus mąstyti savo galva ir šiek tiek maištauti.  Jie turi teisę kelti klausimus, dalintis savo idėjomis“.

Grįžę po spektaklio mokiniai dalinosi mintimis, piešė piešinius, rašė rašinius.  Mokiniai sakė, jog šio spektaklio, aštrių emocijų nepamirš ir po daugelio metų, nes buvo kartu ir dalyviai, ir žiūrovai.

Pradinio ugdymo mokytojos