Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę ir patiksliname informaciją dėl šios dienos organizavimo

RUGSĖJO 1 - OSIOS –  ŠVENTINĖS  DIENOS ORGANIZAVIMAS PROGIMNAZIJOJE

9.30 VAL. 1-2 KLASIŲ  MOKINIAMS šventė vyks mokyklos kieme kartu su tėveliais. Po šventės - su klasių vadovais pirmoji naujų mokslo metų pamoka 1-2 klasių mokiniams  klasėse.  (Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami)

9.30 VAL.  3-4 KLASIŲ  MOKINIAMS pirmoji naujų mokslo metų pamoka klasėse. (Klasių vadovai mokinius pasitiks mokyklos kieme. Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami)

11.00 VAL. 5  KLASIŲ  MOKINIAMS šventė vyks mokyklos kieme. Po šventės - su klasių vadovais pirmoji naujų mokslo metų pamoka 5 klasių mokiniams  klasėse.  (Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami)

11.00 VAL. 6-8  KLASIŲ  MOKINIAMS su klasių vadovais pirmoji naujų mokslo metų pamoka klasėse arba kitose erdvėse. (Klasių vadovai mokinius pasitiks mokyklos kieme. Tėvai į mokyklą nebus įleidžiami)

________________________

Esant ypatingoms aplinkybėms bei siekiant užtikrinti progimnazijos bendruomenės saugumą, į mokyklos patalpas bus įleidžiami tik 1–8 klasių mokiniai su klasių vadovais. Saugumo tikslais tėveliai  galės mokinių palaukti mokyklos kieme. Po pamokos vaikus į mokyklos kiemą pas tėvelius atlydės jų klasės vadovai.

Lauko erdvėje, būriuojantis  grupėms, prašome visų dėvėti veido kaukes.

Prašytume į šventę vieną mokinį lydėti tik vienam suaugusiam žmogui.

Negali dalyvauti tie, kuriems pasireiškia karščiavimas, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.

Kviečiame laikytis saugaus atstumo, neliesti vieni kitų, o pasveikinti vieni kitus siūlome smagiais pamojavimais.

Tikimės Jūsų supratingumo.

NEPAMIRŠKITE  KAUKIŲ  IR  LAIKYTIS  SAUGAUS  ATSTUMO.