DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS NUO 04.27

Dalinamės VESOC vadovo 2020-04-23 sprendimu dėl ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinukų priežiūros paslaugų užtikrinimo ir organizavimo nuo š. m. balandžio 27 d. (žiūrėti priedą).

Pabrėžiame, kad vaikų priežiūra ugdymo įstaigose organizuojama įvertinus visas aplinkybes. Turi būti pateikiama darbdavio pažyma dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai, įtėviai, globėjai, rūpintojai ir nėra galimybės palikti vaiko namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą. Darbdavio pažyma gali būti pateikiama ir elektroniniu būdu.

Svarbu pažymėti, kad abu vaiko tėvai (įtėviai, globėjai, rūpintojai) kreipdamiesi dėl vaiko priežiūros turi būti atsakingai įvertinę visas kitas vaiko priežiūros galimybes namuose.

Priedai:
VESOC vadovo 2020-04-23 sprendimas