DIENOTVARKĖ

Dalinamės puikia Progimnazijos pirmininkės Linos Vigraitės idėja, kuri šiuo karantino laikotarpiu tikrai verta dėmesio!

Dalinuosi su progimnazijos bendruomene Mokyklos stiliumi paruoštais dienotvarkės lapais, kuriuos šeimos galėtų naudoti savo vaiko (vaikų) dienai suplanuoti.

Mano galva, dabar, kai nėra Mokykloje įprasto “skambučio” ritmo, labai svarbu jį susikurti patiems. Manau, vaikams svarbu turėti aiškiai suraštytą dienos planą - tai jiems palengvinimas ir savikontrolė tuo pačiu.

Savo vaikams dienotvarkę turėjau paruošusi ir ant sienos (mes turime tokią šeimos “skelbimų” lentą) pakabinusi jau nuo pirmų karantino dienų. Tuo jie džiaugėsi, jiems patiko ir patinka tai turėti iki šiandien dienos. Kas savaitę mes tą planą persižiūrime, kas veikė, kas ne,  kas naujo gal atsirado - pasikeičiame ir toliau visi gyvename organizuotai :)

Dienotvarkes, manau, daug kas naudoja, ne naujiena, ir pasiūlymų įvairiausių yra (naudinga nuoroda: http://www.pvc.lt/lt/pradzia/9-naujienos/564-vaiku-dienotvarke-karantino-metu). Bet norėjosi padaryti tai mūsų mokyklos stiliumi, su progimnazijos simboliais, kad kasdien vaikams primintų mokyklą ;)

Tuo pačiu, dalinuosi ir savo vaiko dienotvarkės pavyzdžiu, kur esame suplanavę dieną su iššūkiais, mokslui skirtą laiką, pertraukas, laisvą laiką, fiziniam aktyvumui skirtus pusvalandžius (tik saugokite save, jei neturite galimybės sportuoti saugiai lauke, darykite tai balkone!) bei šeimos laiką kartu.

Tikiuosi, jog ši idėja pasirodys Jums naudinga, o aiškiai suplanuota vaikų diena padės lengviau ištverti karantiną.

Sėkmės!

Lina Vigraitė

Dienotvarkių bei tvarkarščio lapai:

Priedai:
PAMOKŲ TVARKARAŠTIS