5-8 KLASIŲ NUOTOLINIO MOKYMO ORGANIZAVIMAS NUO 2020 M. BALANDŽIO 6D.

Nuotolinio mokymo(si) procesas organizuojamas Google Classroom platformoje.  Visiems mokiniams buvo sukurti el. paštai, skirti mokslams, bei visi 5-8 kl. mokiniai prijungti prie savo klasės Google Classrom platformoje. Šioje platformoje vyks pamokos tol, kol galėsime grįžti į savas klases.  Pamokos vyksta pagal naujai sukurtą nuotolinio mokymosi tvarkaraštį, kuris nuo balandžio 14d. papildytas vaizdo pamokomis:

TVARKARAŠTIS

Kaip pastebėjote, tvarkaraštyje konkrečius laikus turi tik video pamokos, kitos tos dienos pamokos yra be konkretaus laiko. Pagal mūsų ankstesnius susitarimus, mokytojai  tos dienos pamokų medžiagą, paaiškinimus ir užduotis sukelia į Google Classroom platformą iki 11 val. (Dažniausiai užduotys Jūsų laukia jau 8.00 val.) Todėl kiekvieną rytą galite rasti Jūsų klasei priskirtas užduotis bei komentarus. Kiekvienas mokytojas Jums yra nurodęs, kada ir kokiu būdu tarsitės ir aiškinsitės neaiškumus, tačiau pagrindiniai būdai yra šie: komentarai Google Classroom (komentarai po užduotimi arba privatūs komentarai prie užduoties), žinutės TAMO dienyne bei el. laiškai.

TAMO dienyne taip pat bus pildoma namų darbų skiltis bei nurodoma, iki kada reikia darbą atlikti. TAMO dienyne (dėl didelės jos apkrovos) nedubliuosime prisegamų failų - juos galėsite matyti tik Google Classroom platformoje, tačiau TAMO bus paliktas įrašas, kad papildoma medžiaga ar testas yra pateikti Google Classroom.

Su tėvais mokytojai ir toliau bendraus TAMO žinutėmis bei el. laiškais. Skelbiame mokytojų el. paštus ir laiką konsultavimui: MOKYTOJŲ KONSULTAVIMAS.

Jei susiduriate su IT nesklandumais, kreipkitės į mūsų informacinių technologijų mokytojus:

Indrė Kudelko  mokytojaindre@gmail.com

Vytautas Stankevičius vytautas.stankevicius@vilnius.eu