Pilietiškumo rytmetis „LIETUVA, MANO ŽEMĖS KAMPELI“

Kovo 10d. pradinių klasių mokiniai skubėjo į Aktų salę paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio.  Kartu sugiedojome „Tautišką giesmę“ ir pasidžiaugėme  2d klasės mokinių  (mokytojos Edita Bareikienė  ir Jolita Šimkienė) menine  programa ,,Lietuvos šalelėj“.

Tautiškumo pradmenų vaikai suranda mokydamiesi lietuvių liaudies dainų, patarlių, mįslių, pajuokavimų, šokdami liaudies šokius. Neformaliojo švietimo būrelio ,,Etnokultūriniai projektai“ mokiniai šiai datai paminėti taip pat  skyrė savo programą ,,Močiutės pasaka kuodelį verpia“ (mokytojos Aušrelė Bobelienė ir Edita Bareikienė). Šią programą  mokiniai savo bendraamžiams pristatė kaip tautiškumo ir patriotizmo pamoką, kurioje ,,suausta“  daugybė lietuvių tautosakos motyvų.