ANTROKŲ PASIEKIMAI PIEŠINIŲ KONKURSUOSE

Sveikiname 2a klasės (mokytoja D.Navakienė) mažuosius dailininkus, sulaukusius sėkmės piešinių konkursuose.

Rusnė N. tapo respublikinio 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos – konkurso  PRAVERKIME PATARLIŲ SKRYNIĄ laureate. Jos piešinys pateko tarp geriausiųjų. Bernardo T. piešinys šiame konkurse gavo nominaciją “Už originalią patarlę”.

Ugnė L. tapo tarptautinio pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurso  SKAITAU LIETUVIŠKĄ PASAKĄ laureate. Ugnė iliustravo lietuvių liaudies pasaką “Gaidys, šuo ir lapė”.

Silvija B. tapo AB “Lietuvos radijo ir televizijos centras” organizuoto vaikų piešinių  konkurso  BOKŠTINUKAS III vietos laimėtoja 7-9 metų amžiaus grupėje.

Džiaugiamės mažųjų laimėjimais ir linkime kūrybinių minčių bei darbų ateityje!

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė