KETVIRTOKAI SEIME

Vasario 28 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja R. Duogyte lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Šiuo metu dirba XII Seimas (2016-2020). Ekskursijos metu mokiniams buvo pristatyta Seimo institucija. Vaikai turėjo galimybę apsilankyti Seimo posėdžių salėje. Susipažino su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale ir pačiu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktu, Konstitucijos sale, Prezidento kabinetu, Laisvės gynėjų galerija. Mokiniai aktyviai domėjosi, kaip veikia parlamentas, kokios yra įstatymų leidybos procedūros, piliečių galimybės dalyvauti teisės aktų leidyboje.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Duogytė