ŽAIBO TURNYRAS „LIETUVOS VEIDAS“

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos ketvirtų klasių mokiniai minėjo vasario 16-ąją. Paminėjo neįprastai - parodydami žinias apie Lietuvą. Kiekviena klasė išsirinko po keturis daugiausiai apie Lietuvą žinančius mokinius, kurie vasario 28 d. atstovavo savo klasei žaibo turnyre "Lietuvos veidas". Šis turnyras buvo įdomus tuo, kad jame buvo naudojama kahoot programėlė, kurios dėka turnyras tapo dar smagesnis, greitesnis ir įdomesnis.

Pirmos vietos nugalėtojais tapo 4b klasė, antrąją vietą užėmė 4d klasė, o garbingą trečiąją vietą užėmė 4e klasė. Padėkas už dalyvavimą gavo 4a ir 4c klasės. Komandos džiaugėsi diplomais, padėkomis ir intelektualiomis dovanomis. Dėkojame diplomus ir padėkas sukūrusiai ir taip renginį parėmusiai reklamos agentūrai effectum, ketvirtų klasių mokytojoms: Audronei Neverauskienei, Ritai Duogytei, Renatai Čičenkienei, Aušrelei Bobelienei ir Mildai Baniulienei už puikų mokinių paruošimą ir naujas idėjas žaibo turnyrui, socialiniam pedagogui Mindaugui Velykiui už pagalbą organizuojant žaibo turnyrą.

Socialinė pedagogė
Agnė Vernickaitė