AUKŲ RINKIMO AKCIJA PAL. M.SOPOČKOS HOSPISUI

„Skubėkime mylėti žmones, nes jie taip greit išeina” (kun. Jan Twardowski)

Adventas – tai puikus metas užsiimti gailestingumo ir artimo meilės darbais. Įsijungimas į labdaringas akcijas, aukojimas stokojančių reikmėms, vienišų ir pagyvenusių žmonių lankymas puikiai atitinka Advento prasmę. Vieniems tai puikus metas dalintis, o kitiems – tai stebuklo laukimas.

Pasitikdami pačias šilčiausias metų šventes, Šv. Kalėdas, 8 klasių mokiniai inicijavo karitatyvinę akciją „Gerumo dėžutė“. Gruodžio 20 d. progimnazijos kalėdinėje mugėje aštuntokai rinko aukas, skirtas Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisui, kurio veiklos tikslas – pagerinti ligonių gyvenimo kokybę, suteikti jiems specializuotą ir rūpestingą medicinos, psichologinę, pedagoginę, dvasinę ir socialinę globą, paremti. Akcijos metu buvo surinkta 411 eurų.

Širdingai dėkojame aukojusiems progimnazijos nariams – mokiniams, mokytojams, tėveliams.

Tik atjauta, tikėjimas ir meilė padės ištverti sunkios ligos atnešamą skausmą, padės neprarasti vilties. Žmogaus dvasia pasižymi didele stiprybe, kuri gali padėti ištverti didžiausius gyvenimo iššūkius ir suduotus likimo smūgius.

Aštuntokai ir aštuntų klasių vadovės