RESPUBLIKINIS MOKINIŲ FLORISTIKOS DARBŲ KONKURSAS – PARODA

2019 m. lapkričio 28 d. VU botanikos sode, įsikūrusiame Kairėnuose, jau trečius metus iš eilės vyko floristikos konkursas „Dūzgiam Kalėdas sode“. Darbus kūrė 25 vidurinių ir profesinių mokyklų 56 mokiniai iš 9 Lietuvos miestų ir miestelių.

Mūsų mokyklą atstovavo trys mokinės: 6a kl. mokinė Darija, 7b kl. Viktorija S. (technologijų mokytoja Jolanta Vapsvienė) ir 7b kl. mokinė Viktorija G. (technologijų mokytoja Jūratė Gedienė). Mokinės A grupėje (5-8 kl.) kaip namų darbą užduotį pristatė floristinę eglutę, o konkursinį darbą – dovaną su floristiniu papuošimu. Dvi savaites vyko konkursinių mokinių darbų paroda. 2019 m. gruodžio 15 d. buvo paskelbti konkurso laureatai keturiose A, B, C ir D grupėse. Visi dalyviai gavo dovanėles ir padėkas už dalyvavimą. Daugiau apie konkursą ir parodą galima sužinoti www.botanikos-sodas.lt.

Technologijų mokytoja Jolanta Vapsvienė