Kviečiame pirmokų tėvus į paskaitą „Mano vaikas pirmokas. Ką daryti, kad vaikui sektųsi mokykloje?“

Vaikų ir šeimos psichologė – psichoterapeutė Jolanta Karvelienė

sausio 13d. 17.30 val. progimnazijos Aktų salėje (125) kviečia progimnazijos bendruomenę į susitikimą, kurio metu aptarsime:

• Pirmoko įsiliejimas į naują kolektyvą, kaip jam padėti lengviau adaptuotis naujoje aplinkoje;
  • Ką daryti, kad pirmokas jaustųsi tvirtesnis, pajėgesnis, turėtų daugiau valios ir atkaklumo siekti tikslo;
  • Kodėl pirmokui svarbios taisyklės ir susitarimai;
  • Kaip skatinti savarankiškumą ir mokymosi įpročius;
  • Kaip pastebėti vaiko individualias savybes, kurios didina vaiko pasitikėjimą savimi ir savo galiomis.

Registracija vykdoma iki gruodžio13 d.   https://docs.google.com/forms/d/1hGGxe_ovnG1VHN_J-QDfC0GAf65V8z3_L6MONMN9JmA/

Arba atvykite nesiregistravę.

Vaikų ir šeimos psichologė – psichoterapeutė Jolanta Karveliene yra programų ir metodikų autorė „Mokausi su malonumu“, paaugliams skirtos programos „Jausmų labirintai“ autorė.

Pirma klasė yra ypač svarbus laikas vaiko gyvenime, kai jis atranda naujų kompetencijų ar gebėjimų, užmezga ir kuria naujus santykius, įtvirtina savęs vertinimą.  Pirmokui namai ir mokykla tampa vaiko gyvenimą formuojantys pasauliai, dvi socialinės aplinkos, kurių tarpusavio santykis labai  svarbus.  Pastebėta tarp vaikų, kurie išmoksta atpažinti ir išreikšti jausmus, didėja pasitikėjimas savimi ir savo galiomis, geba bendrauti ir bendradarbiauti, pasiekia didesnius akademinius rezultatus.

Lauksime Jūsų paskaitoje!!