SAVANORYSTĖS PROJEKTAS „KALĖDŲ ANGELO DOVANA“

Geriausia savanorystė yra tuomet, kai padedi tiems, kuriems labiausiai reikia tavo pagalbos. Mūsų progimnazija savanoriauja jau trečius metus. Technologijų mokytojos Jūratė, Judita, Jolanta ir Aušra pamokų metu su penktokais gamina iš popieriaus dovanėles – nykštukus ir eglutes. Jas užpildome kūčiukais, saldainiais ir mokinių keptais ir dekoruotais meduoliais. Meduolius kepė ir dekoravo 6, 7 ir 8 kl. mokiniai. Nykštukų dirbtuvėse, kurios prieššventiniu laikotarpiu įsikuria technologijų kabinete, savanoriai mokiniai pakuoja dovanėles. Visa mokyklos bendruomenė savanoriškai prisideda prie šio projekto atnešdama saldainių, kūčiukų, namie keptų meduolių.

Šiemet pagaminome 200 vnt. dovanėlių (85 nykštukus ir 115 eglučių). Tikybos mokytojos Jelena ir Renata dalį dovanėlių nuvežė į labdaros valgyklą „Betanija“, vienišiems mūsų parapijos senoliams. Taip pat dalį dovanėlių technologijų mokytojos su 7b kl. mokiniais pristatėme į Pal. kun. M. Sapočkos hospisą jos ligoniams.

Iš tiesų apima nuostabus jausmas, kai jauti, kad pavertei kažkieno dieną geresne ir atnešei Šv.Kalėdų džiaugsmą. Ir tai padarei savanoriškai!

Technologijų mokytojos