MATEMATIKOS PAMOKA KITAIP

Gruodžio mėn. 12 dieną  1c klasėje  matematikos pamoka prasidėjo kitaip: kitokia struktūra, kitokiais metodais ir priemonėmis. Pamoką klasėje vedė Mato tėvelis Vidmantas R. Tėvelis baigęs Vilniaus universitetą, matematiką. Šiuo metu dirba Šveicarijoje banke.

Įdomūs sudėties, atimties iki skaičiaus 20, 100 uždavinių sprendimai, skaičių lyginimai, galvosūkiai, pinigų skaičiavimas, aiškinimasis apie begalybę labai sudomino mokinius. Visi buvo aktyvūs, atsakinėjo į pateiktų užduočių klausimus. Tėvelis papasakojo apie savo profesiją,  siūlė mokiniams stengtis  gerai mokytis ir gilintis į tą dalyką, kurį mėgsta. Tik tokiu būdu gali išsirinkti sau tinkamą profesiją. Naujasis mokytojas buvo sužavėtas mokinių matematiniais gebėjimais, ekonominių žinių pradmenimis. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti suvenyrais, kiti – saldžiomis dovanomis.  Smagu, kad tėvelis sutiko geranoriškai  papasakoti apie savo profesiją, jos siekimą, mokymąsi mokykloje, universitete  ir  pateikė įdomių matematinių žinių. Juk ugdymas karjerai – svarbus jau pirmoje klasėje. Dėkojame už iniciatyvą tėveliui ir linkime didžiausios sėkmės jo darbe.

Pradinio ugdymo mokytoja Genė Liutkevičienė