Kviečiame prisijungti prie „Knygų Kalėdų“ akcijos – dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!

Jau devintą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems džiaugsmą ir šilumą!

Kviečiame ir mūsų progimnazijos bendruomenę prisidėti prie šios, jau tradicija tapusios akcijos, dovanodami mūsų mokyklos bibliotekai reikalingų ir skaitytojų laukiamų knygų, gausinant bibliotekos knygų fondą, tuo pačiu ir skaitančiųjų moksleivių gretas.

Paskirkime šį laiką geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo. Akcija vyks iki sausio 10 dienos.

Progimnazijos bibliotekai labiausiai reikalingų knygų sąrašą rasite: čia.

Bibliotekos vedėja Eglė Šilkūnienė

Priedai: