KONFERENCIJA „JAUNASIS TYRINĖTOJAS“

Lapkričio 27 d. 2a klasės mergaitės Silvija B. Ir Aidė K. (mokytoja Deimantė Navakienė) dalyvavo Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje vykusioje Vilniaus miesto pradinių klasių praktinėje mokslinėje konferencijoje „JAUNASIS TYRINĖTOJAS“. Konferencijos tikslas – žadinti mokinių norą domėtis juos supančia aplinka, ugdyti tiriamojo darbo gebėjimus atliekant įvairius bandymus. Mergaitės skaitė pranešimą „Stebiu. Tyrinėju. Sužinau. Viščiukų auginimas“, kuriame pristatė kiaušinių skilimo, viščiukų ritimosi ir jų auginimo projektą. Antrokės dalinosi savo patirtimi, įgytomis žiniomis, pristatė projekto rezultatus. Labai įdomu buvo paklausyti ir kitų Vilniaus miesto mokyklų mokinių skaitomų pranešimų apie įvairius eksperimentus, gamtos taršą, vandenį, drugelių auginimą ir kt.

Pradinio ugdymo mokytoja Deimantė Navakienė