KVIETIMAS DALYVAUTI PASKAITOSE

„Mano vaikas paauglys: ką turėčiau žinoti apie psichoaktyvias medžiagas (PAM)?“

Kviečiame TĖVUS  registruotis dalyvauti paskaitose:

5-8 klasių mokinių tėvams: gruodžio 04 d. 17.30-19:30, Antano Vienuolio progimnazijos Aktų salėje

17.30-18.30 pirma paskaita.

18.30-19.30 antra paskaita.

Galima dalyvauti vienoje iš paskaitų arba abejose.

Nuoroda registracijai:

Paskaitų metu bus nagrinėjami temos psichologiniai aspektai, atvejai bei skirta laiko atsakyti į auditorijos klausimus.

Mano vaikas paauglys: ką turėčiau žinoti apie psichoaktyvias medžiagas (PAM)?“

Alkoholis, tabakas ir kitos šiuolaikinės PAM yra dažnas svečias paauglystėje. Kodėl taip norisi pabandyti? Kodėl ne visi jaunuoliai svaiginasi? Kaip užbėgti problemoms už akių? Kada, kaip ir kokia informaciją pateikti skirtingo amžiaus vaikams? Kokie svarbiausi elgesio principai įtarus, kad paauglys vartoja? Kokią prevencija įmanoma šeimoje? Šie ir dar daug kitų klausimų, bus nagrinėjami paskaitoje.

Paskaitas skaitys psichologė Dovilė Varkalienė.

Dovilė Varkalienė yra psichologė, tęsė podiplomines studijas Individualiosios psichologijos institute. Teikia psichologinio konsultavimo ir terapijos paslaugas, skaito paskaitas suaugusiems apie priklausomybes, piktnaudžiavimą psichoaktyviomis medžiagomis, veda tėvystės įgūdžių grupes, savanoriauja Krizių įveikimo centre, „Galiu gyventi“ koalicijoje.

Dalyvavimas paskaitoje yra nemokamas, ji organizuojama Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis, kurį vykdo Nacionalinė švietimo agentūra.