Mūsų mokykla dalyvauja projekte SVEIKATIADA

„Sveikatiada“ - tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų administracijos darbuotojai bei tėvai.

„Sveikatiada“ organizuoja Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo remiamą projektą „Sveikatiados maisto detektyvai“. Projektas skirtas 5–7 klasių moksleiviams, tačiau veiklos yra orientuotos į visas ,,Sveikatiados” projekte dalyvaujančias Lietuvos ugdymo įstaigas ir jų vaikus.

Kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti ir priimti SVEIKATIADOS iššūkius!

Daugiau informacijos apie projektą pateikta žemiau.

Sveikatiados vykdymo komanda laukia jūsų pasiūlymų, idėjų, pastabų. Mums galite parašyti čia.

Organizatoriai