GRAŽUS BENDRADARBIAVIMAS SU TĖVELIAIS

Lapkričio mėn. 18 d. progimnazijos 1c klasėje (mokytoja  G.Liutkevičienė)  viešėjo svečiai – Lietuvos Transporto saugos administracijos atstovai -  Vitalijus Š. bei klasės mokinės Rugilės tėvelis Saulius T.

Mokiniams buvo įdomu išgirsti apie transporto saugos administracijos veiklą, todėl svečiai plačiau papasakojo apie savo profesiją.

O pirmokėliai svečiams papasakojo apie linksmą šviesoforą, kurį gavo dovanų iš progimnazijos administracijos. Kokia puiki tai dovana, mat  galima ne tik apie saugų eismą kalbėti, bet ir mokinių elgesį patikrinti, ar ilgai dega žalia švieselė. O kad ji degtų, reikia labai tyliai dirbti klasėje.

Susitikimo metu mokiniai taip pat prisiminė ir saugaus elgesio taisykles. Už puikius atsakymus jie buvo apdovanoti atšvaitais. Džiaugėsi  visi, nes saugiai galės ateiti į progimnaziją  ir grįžti į namus, juk  turi atšvaitus.

Pradinio ugdymo mokytoja Genė Liutkevičienė