NETRADICINĖ PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA 1A KLASĖJE “KOKIE MEDŽIAI AUGA MOKYKLOS KIEME?”

Ruduo. Mokyklos kieme nenustoja klegėti mokinių balsai. Tačiau 1a klasės mokiniams ir jų mokytojai Jolantai Montvidinei buvo labai svarbu išsiaiškinti, kokie medžiai auga mokyklos kieme: kokie jų pavadinimai, kiek jų iš viso, kokia medžių kamienų apimtis, koks ilgis didžiausio ir mažiausio surasto medžio lapo. Net suprakaitavę 1a klasės mokiniai skaičiavo, matavo, pildė lenteles ir darė svarbias išvadas.

Priemonės tiriamajai veiklai gautos pagal projektą "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis"

Pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Montvidienė