SKAITMENINĖS KNYGŲ BIBLIOTEKOS „VYTURYS“ NAUJIENOS

Vilniaus m. savivaldybei skyrus finansavimą, visi Vilniaus miesto mokyklų mokiniai, mokytojai ir tėveliai ir toliau gali nemokamai naudotis prieigos prie „Vyturio“ skaitmeninių knygų bibliotekos paslaugomis.

Paslaugos aktyvuotos pernai metais, tad mokiniams ar mokytojams nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų.

Skaitmeninės bibliotekos naujienos

- Jau šią savaitę prasideda darbai įrašų studijoje, kur bus garsinami programiniai I. Mero kūriniai „Geltonas lopas“, „Lygiosios trunka akimirką“, „Ties gatvės žibintu“. Iš viso šiais metais yra suplanuota įrašyti 30 aktualiausių audio knygų.

- Atsižvelgdami į mokytojų prašymus, kai kuriuos programinius visuotinės literatūros kūrinius skelbia originalo kalba. Pirmieji – „Animal Farm“, „The Great Gatsby“, „The Picture of Dorian Gray“.

- Išplėstos darbo su knyga galimybės mokytojams leidžia diferencijuoti darbo su tekstu užduotis, stebėti mokinių darbą su knyga – sekti mokinių darbą grupelėse, matyti rašomas pastabas ir t. t.

Bibliotekininkė Eglė Šilkūnienė