INTEGRUOTA ANGLŲ KALBOS IR PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA

Lapkričio 6 dieną 4b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje (anglų kalbos vyr. mokytoja E. Ačienė ir pradinio ugdymo mokytoja metodininkė R. Duogytė), vykusioje netradicinėje aplinkoje - progimnazijos valgykloje.

Ketvirtokai turėjo puikią progą tapti ne tik užsienio kalbos žinovais (prisiminė anglų kalbos pamokose išmoktus maisto produktų pavadinimus, atliko užduotis apie skaičiuojamus ir neskaičiuojamus produktus, sveiką maistą), bet ir puikiais virtuvės šeimininkais: dirbdami grupėse jie gamino sveikus pusryčius (spaudė šviežias vaisių ir daržovių sultis, plakė pieno kokteilius, gamino vaisių salotas), mokėsi serviruoti stalą, ragavo vieni kitų paruoštų vaišių, diskutavo apie sveikos mitybos reikšmę žmogaus organizmui.

Vaikai džiaugėsi, kad turėjo tokią netradicinę pamoką - pamoką, kuri formuoja sveikos gyvensenos įgūdžius ir visapusiškai ugdo asmenybę.