8M1 KLASĖS SAVANORIŲ KOMANDA DALYVAVO „MAISTO BANKO“ AKCIJOJE

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos 8m1 klasės savanorių komanda spalio 25 dieną sėkmingai dalyvavo labdaringoje maisto produktų aukojimo žmonėms su negalia „Maisto Banko“ organizuojamoje akcijoje. Prekybos centre „Rimi“ (Didžioji g. 28) mokinės dalino skrajutes, ragindamos pirkėjus aukoti žmonėms su negalia kruopų, makaronų, aliejaus, miltų, konservų ir kitų kasdienio vartojimo produktų.

Dalyvaudamos šioje akcijoje mokinės turėjo galimybę pasitikrinti savo bendravimo, iniciatyvumo gebėjimus. Džiaugiamės, kad ir mūsų mokyklos mokinės savo empatišku ir nuoširdžiu darbu prisidėjo prie šios akcijos. Dėkojame savanorėms!

8m1 klasės vadovė Renata Marcinkevič