MOKYKLOJE MINIMAS YPATINGAS MISIJŲ MĖNUO ,,PAKRIKŠTYTI IR SIUNČIAMI“

Popiežius Pranciškus paskelbė spalį Ypatinguoju misijų mėnesiu, siekdamas dar labiau sužadinti visos Bažnyčios misijinį sąmoningumą ir paskatinti misijinės sielovados pokyčius.

Kas yra misija? Misija - skelbimas, tampantis liudijimu. Ir nebūtinai tolimoje šalyje, kur žmonės skurdžiai gyvena. Būti misionieriais galima bet kurioje aplinkoje: tereikia džiugiai liudyti tikėjimą žodžiais ir darbais.

Tikybos pamokų metu mokiniai kalbėjo apie kiekvieno žmogaus misiją šiandianiniame pasaulyje, atliko praktinius darbus – pagamino Misijų rožinius.

Kartu su dailės mokytoja J. Baltuškaite rengė darbus piešinių konkursui.

Mokiniai ypatingai džiaugėsi galimybe pabendrauti su misionieriais, kurie dirbo įvairiose šalyse. Susitikimai vyko tikybos pamokų metu.

Spalio 9 dieną 5a, 8a ir 8b klasių mokiniai susitiko su 2018 m. vykusių misijų Tanzanijoje (Afrika) dalyviu A. Baltuškoniu.

Spalio 14 dieną 7m klasės mokiniai bendravo su Šv. Teresės parapijos vikaru kunigu R. Kuzmicku apie pašaukimą tarnauti artimui.

Spalio 16 dieną 8m1 klasės mokiniai bendravo su misionieriais Jeissonu Yamit Vargas Pabonu (Kolumbija) ir Rūta Neverdauskaite apie misijas Kolumbijoje, Meksikoje ir Filipinuose.

Susitikimus su misionieriais organizavo tikybos mokytoja J. Liubčenko

Daugiau apie misijų mėnesį galima paskaityti svetainėje misijos.katalikai.lt