Rugsėjo 26 diena - EUROPOS KALBŲ DIENA

Šių metų rugsėjo 26 dieną užsienio kalbų mokytojai kvietė progimnazijos bendruomenę pažymėti Europos kalbų dienos. Anglų kalbos vyr. mokytoja Laima Embrasienė su 5-tokais vykdė projektą „Gražiausi žodžiai Europos kalbomis“, mokinių darbais išpuošė kabinetų duris. Anglų kalbos vyr. mokytoja Eglė Ačienė surengė 4-tokų darbų parodą „European Countries, Capitals and National Languages“, kurią apžiūėti galėjo visi, kurie peržengė mokyklos slenkstį. Nepabūgo rudeniškos saulės ir vėjelio mažiausi mūsų progimnazijos mokiniai: 1a klasės vaikučiai mokyklos kieme padainavo išmoktą anglišką dainą „Every day I go to school“ (mokytojos Jolanta Montvidienė, Eglė Ačienė), kol vyresniųjų klasių mokiniai, prižiūrimi anglų kalbos vyr. mokytojos Violetos Masoic, įvairiomis kalbomis kūrė ir rašė palinkėjimus savo mokyklai bei draugams. Mokyklos cokolinį aukštą papuošė 5- tokų ir 6-tokų sukurti spalvingi projektai (anglų kalbos vyr. mokytojos Gitana Karsokienė ir Rimanta Jokimaitienė). O kas norėjo  neakivaizdžiai pakeliauti po Europos šalis, galėjo kreiptis į vokiečių ir rusų  kalbų mokytojas Henriką Sinkevičienę ir Danutę Berelašvili. Jų laukė paruošti įdomūs filmai.

Visiems šiandien buvo gera ir smagu. Juk kalba yra lyg raktas - kiek jų turėsi, tiek spynų atrakinti galėsi.

Užsienio kalbų mokytojai