BANDOMASIS EUROPOS EGZAMINAS PROGIMNAZIJOJE

Europos egzaminas – jau beveik dešimtmetį vykdomas nacionalinis konkursas, kuriame žinias apie Europą  kviečiami pasitikrinti įvairaus amžiaus dalyviai. Vyresniųjų klasių mokiniai laiko Europos egzaminą, o progimnazijose rengiamas bandomasis egzamino variantas. Nepaisant to, norinčiųjų jame dalyvauti netrūksta. Konkurso dalyviai turi galimybę išmėginti savo žinias atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas. Kasmet Europos egzamine dalyvauja daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Mūsų progimnazijos mokiniai (vadovas – istorijos mokytojas metodininkas  A. Meištas), taip pat dalyvavo bandomajame egzamine ir tai jau tapo tradicija. Šiais mokslo metais konkurse varžėsi aštuntokai, tarp kurių geriausiai sekėsi 8m klasės mokiniui Aleksandrui V. Jis teisingai atliko 75 proc. užduočių. Sveikiname laureatą ir linkime sėkmės kitų metų konkursuose!

Istorijos mokytojas metodininkas Antanas Meištas