MOKOMĖS NETRADICIŠKAI

Gegužės 22 dieną 5m klasės mokiniai pasinaudojo unikalia proga ir aplankė istorinį Kauno geležinkelio tunelį, kuris yra įtrauktas į Lietuvos Kultūros vertybių paveldo sąrašą. Mokiniai patyrė išskirtinių įspūdžių - specialiaisiais garso efektais, šviesomis ir meninėmis vaizdo projekcijomis sukurtas spektaklis atskleidė šio statinio istoriją.

Dėkoju 5 m klasės mamytėms Rasai ir Gabrielei už netradicinės pamokos organizavimą.

Birželio 3 dieną 5m klasės mokiniai dalyvavo netradiciniame užsiėmime "Kas vyksta šiame paveiksle?", kuris vyko MO muziejuje. Aplankė parodą "Gyvūnas-žmogus-robotas". Mokiniai mąstė ir reiškė mintis, kuo gyvūnai ir kitos gyvybės formos tapo mūsų gyvenime, kuo jiems tapome mes, labiau pažino save ir savo bendraklasius.

Dėkoju edukatorei Evelinai Jokštei ir aktorei Ingai Stankaitytei už vizualinio mąstymo metodu paremtą užsiėmimą.

5m klasės vadovė Elena Nedzveckienė