Kviečiame prisijungti prie Knygų Kalėdų akcijos

Aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms.

Jau tapo tradicija, kad mūsų progimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai bei kiti bendruomenės nariai dovanoja knygas mokyklos bibliotekai, turtindami jos fondus, prisidėdami prie patrauklios, turinčios įdomių, vertingų ir įtrauktų į ugdymo programas knygų.

Šiemet akcijos draugai kviečiami dovanoti laukiamiausių knygų savo bibliotekai.

Juk ilga, kartais net dešimčių skaitytojų, laukiančių vieno bibliotekos turimo populiarios knygos egzemplioriaus, eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių savaičių ar dar vėliau.

Mūsų progimnazijos  biblioteka skelbia sąrašą pačių reikalingiausių knygų, kurių ypač laukia skaitytojai. Padovanoję net ir vieną knygą iš pateikto sąrašo, galite ne tik sutrumpinti laukiančiųjų ją perskaityti vaikų eilę, bet ir padėti stiprinti skaitymo įgūdžius, gausinti skaitytojų gretas. Lietuvos šimtmečio proga stiprinkime skaitymo kultūrą – tai, kas mus lydėjo kelyje į laisvę.

Kviečiame ir šiais metais prie šios akcijos  prisijungti mūsų progimnazijos bendruomenę. Dovanojamų knygų lauksime mūsų bibliotekoje iki sausio 6 d.

Pradžiuginkime vieni kitus!

Priedai:
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos bibliotekos skaitytojų laukiamų knygų sąrašas