KETVIRTOKŲ EDUKACINĖ IŠVYKA „DIENA SU PREZIDENTU“

Spalio 10 dieną 4 d klasės mokiniai (mokytoja Ž.Bulovaitė) vyko į Valstybės pažinimo centrą, kuris įsikūręs Lietuvos Prezidentūros teritorijoje.

Ketvirtokai sužinojo naujų faktų apie Lietuvos istoriją, geriau įsisavino turimas žinias apie Lietuvos vadovus ir  valstybės veikimo principus.

Edukacinės programos metu vaikai pasiskirstė grupelėmis, gavo po planšetinį kompiuterį ir turėjo atlikti įvairias žaismingas užduotis bei surasti atsakymus į pateiktus klausimus. Mokiniai labai aktyviai tyrinėjo Lietuvos Prezidentų darbą, jų pomėgius ir kitus istorinius įvykius.

Išvykos metu taip pat aplankytos kitos modernios ekspozicijos, apžiūrėtos dovanos, gautos nuo kitų šalių vadovų, pavartyta Lietuvos Respublikos Konstitucijos knygą ir net gyvai pamatyta Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.